Specjalista/ka ds. relacji i feedbacku - zgłoszenia do 31 maja 2024 r.

Numer referencyjny
299/2024
Data dodania
09.05.2024
Data ważności
31.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Organizacje pozarządowe
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości (Program PROJEKTOR)

W Programie PROJEKTOR od 2003 roku wspieramy dzieci ze szkół podstawowych z małych miejscowości. PROJEKTOR jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.W ramach Programu PROJEKTOR angażujemy rocznie około 750 studentów-wolontariuszy do prowadzenia warsztatów dla dzieci. Obecnie realizujemy 3 projekty o zasięgu ogólnopolskim: Warsztaty z PROJEKTOREM, Wakacyjne Warsztaty z PROJEKTOREM, IT for She Kids oraz projekt regionalny na Podkarpaciu – Pikniki Naukowe z PROJEKTOREM. Ponadto wspieramy wolontariuszy i nauczycieli w rozwoju ich kompetencji i umiejętności.Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zbudowanie i utrzymywanie relacji z uczestnikami Programu PROJEKTOR (studentami-wolontariuszami i nauczycielami) oraz zbudowanie i koordynowanie systemu udzielania im informacji zwrotnej. Celem tego stanowiska jest zwiększenie zaangażowania uczestników w działania Programu, co pozwoli na rozwinięcie potencjału wolontariuszy i nauczycieli oraz poprawę jakości naszych projektów.

Dane kontaktowe

Monika Wasilonek

e-mail: m.wasilonek@projektor.org.pl

tel.: 507 703 240

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Dołącz do Programu PROJEKTOR, jeśli:
- masz już (min. roczne) doświadczenie w pracy z młodzieżą, wolontariuszami lub nauczycielami, szczególnie w kontekście o edukacji lub/i budowania relacji;
- masz wykształcenie wyższe (w tym licencjat) (preferowane kierunki społeczne, np. psychologia, zarządzanie, socjologia lub inne pokrewne dziedziny);
- mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach społecznych (również wolontariat);
- nie boisz się inicjowania kontaktu i prowadzenia rozmów telefonicznych;
- jesteś gotowy_a na różne wyzwania – od prowadzenia spotkań informacyjnych online dla odbiorców Programu, po występy na żywo np. na konferencjach, targach, eventach;
- masz możliwość pracy stacjonarnej w biurze w Lublinie (min. 4 dni w tygodniu) oraz jesteś gotowy_a brać udział w wyjazdach służbowych (np. w ramach spotkań z uczestnikami projektów, organizacji stoisk informacyjnych na konferencjach, udziału w zjazdach uczestników projektu);
- doskonale znasz język polski w mowie i piśmie;
- znasz narzędzia Office i Google i sprawnie się nimi posługujesz;
- masz łatwość w nawiązywaniu nowych relacji;
- jesteś nastawiony_a na pracę zespołową;
- jesteś otwarty_a na feedback.

Zakres zadań

Podstawowe obowiązki:
- zaprojektowanie i wdrożenie struktury i ścieżki rozwoju dla studentów-wolontariuszy i nauczycieli uczestniczących w projektach Programu;
- analiza potencjału rozwojowego uczestników projektów i zaplanowanie systemu - przekazywania informacji zwrotnej o ich uczestnictwie w projektach i dalszych działaniach w Programie;
- kontakt z uczestnikami projektu - pośrednie i bezpośrednie interakcje z uczestnikami, słuchanie i analiza ich potrzeb i opinii;
- budowanie zaangażowania - zachęcanie uczestników Programu do aktywnego udziału w innych działaniach organizacji, a także budowanie poczucia przynależności do społeczności organizacji;
- współpraca z zespołem Programu nad strategią budowania relacji ze studentami-wolontariuszami i nauczycielami;
- organizacja i koordynacja wydarzeń skierowanych do studentów-wolontariuszy i nauczycieli.
- udział w pracach nad zaprojektowaniem stopniowanej, uproszczonej oferty Programu dostosowanej do możliwości studentów-wolontariuszy.

Oferowane warunki

Program PROJEKTOR oferuje:
- pracę w wymiarze 160 godzin miesięcznie (pełny etat);
- wynagrodzenie w wysokości 5000-5400 brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia);
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub zlecenie);
- pracę w komfortowym biurze w ścisłym centrum Lublina (ul. M.C. Skłodowskiej 3);
- wyposażone stanowisko z komputerem i służbowym telefonem;
- kompleksowe wdrożenie do pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, targach i konferencjach finansowanych ze środków organizacji;
- realny udział w tworzeniu jednego z największych programów wolontariackich w Polsce.

1. Przesłanie na adres mailowy: m.wasilonek@projektor.org.pl:
- CV (max.2 strony)
- tekstu o objętości min. 3000 zzs z opisem własnego pomysłu na przykładową ścieżkę rozwoju wolontariusza -studenta w Programie PROJEKTOR (celem tej ścieżki jest zaangażowanie studenta-wolontariusza w inne działania PP - jak udział w wydarzeniach, rekrutacja kolejnych wolontariuszy, promowanie Programu etc.), którą chciałbyś/chciałabyś zrealizować w naszym Programie korzystając ze swoich unikalnych kompetencji.

Tekst służy wyłącznie celom rekrutacyjnym – chcemy poprosić Cię o refleksję nad własnymi umiejętnościami oraz zapoznanie się z działalnością Programu PROJEKTOR i połączenie tego w spójny obraz ścieżki rozwojowej wolontariusza.

2. Mailowa informacja zwrotna do 10 czerwca 2024 r.

3. Rozmowa rekrutacyjna w biurze w Lublinie (zaprosimy na nią wybrane osoby).

4. Wykonanie zadania rekrutacyjnego.

5. Mailowa lub telefoniczna informacja zwrotna o decyzji rekrutacyjnej.

6. Rozpoczęcie pracy – lipiec 2024 r.

Uwagi

Do dokumentów rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowisko Specjalisty/ki ds. relacji i feedbacku przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości (ul. Sterlinga 27/29, 90-212 Łódź, NIP: 7251671563) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”